TISS গুৱাহাটীত নিযুক্তি, 21 জন সমাজ কৰ্মীৰ খালী পদ

TISS Guwahati Recruitment 2021 – 21 Social Worker Vacancy

টাটা সামাজিক বিজ্ঞান প্ৰতিষ্ঠান (টিআইএছএছ)য়ে ভাৰতৰ জেএইচপিআইজিঅ’ৰ সমৰ্থনত অসম আৰক্ষীৰ সৈতে/অসম চৰকাৰৰ সৈতে/অসম চৰকাৰৰ দ্বাৰা স্থাপিত অসম আৰক্ষীৰ এঘাৰখন জিলাত অৱস্থিত 11 খন মহিলাৰ বাবে বিশেষ কোষত 21 টা সমাজ কৰ্মীৰ খালী পদৰ নিযুক্তিৰ বাবে এক নিযুক্তি জাননী প্ৰকাশ কৰিছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ইয়াত আবেদন কৰিব পাৰে।

TISS গুৱাহাটী নিযুক্তি 2021

পদৰ নাম: সমাজকৰ্মী (Social worker)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 21
দৰমহা: প্ৰতি মাহে 28,000/- টকা
খালী স্থান সমূহ :
  1. কামৰূপ মেট্ৰো: 1
  2. কামৰূপ গ্ৰাম্য: 2
  3. কাছাৰ: ২
  4. শোনিতপুৰ: ২
  5. ডিব্ৰুগড়: ২
  6. নগাঁও: ২
  7. বৰপেটা: ২
  8. ধুবুৰী: ২
  9.  সাগৰ: ২
  10. কোকৰাঝাৰ: ২
  11. কাৰ্বি আংলং: ২

TISS গুৱাহাটী নিযুক্তিৰ যোগ্যতাৰ চৰ্ত সমূহ

বয়সৰ সীমা: প্ৰাৰ্থীসকলৰ বয়স 22-50 বছৰৰ ভিতৰত হ’ব লাগিব।
শিক্ষাগত অৰ্হতা:
  • প্ৰাৰ্থীজনৰ কেন্দ্ৰীয়/ডিম্ড/ৰাজ্যিক স্বীকৃত বিশ্ববিদ্যালয়ৰ পৰা সামাজিক কামত স্নাতকোত্তৰ অৰ্হতা (সামাজিক কাম/এমএছডব্লিউত এম.এ.) থাকিব লাগিব। মহিলা অধ্যয়ন, মনোবিজ্ঞান, সমাজবিজ্ঞানৰ দৰে অন্যান্য সামাজিক বিজ্ঞানত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী ধাৰণ কৰা অসমত অৱস্থিত প্ৰাৰ্থীসকলকো বাছনি সমিতিৰ বিবেচনাত বিবেচনা কৰা হ’ব পাৰে।
  • নিৰ্দিষ্ট জিলাত কোৱাৰ দৰে স্থানীয় ভাষা/উপভাষাত মৌখিক আৰু লিখিত সৰলতা অত্যাৱশ্যকীয়, আৰু কম্পিউটাৰ আৰু ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰৰ সৈতে ইংৰাজী আৰু আৰামৰ কাৰ্যকৰী জ্ঞানো প্ৰয়োজন।
অভিজ্ঞতা:
  • লিংগ-আধাৰিত 2 বছৰৰ প্ৰাসঙ্গিক কামৰ অভিজ্ঞতা থকা প্ৰাৰ্থীসকলক, বিশেষকৈ প্ৰত্যক্ষ কেছৱৰ্ক আৰু/বা তৃণমূল পৰ্যায়ত মহিলাৰ সমস্যাৰ ওপৰত হস্তক্ষেপৰ কামত অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হ’ব।
  • প্ৰাৰ্থীয়ে ওপৰৰ চাকৰিৰ বিৱৰণৰ শাখাত বিৱৰণ দিয়া কাৰ্যসূচীৰ প্ৰয়োজনীয়তা অনুসৰি আৱণ্টিত জিলা, আৰু অসমৰ ভিতৰত আৰু মাজে মাজে আন ৰাজ্যলৈ ভ্ৰমণ কৰাৰ ইচ্ছা প্ৰদৰ্শন কৰিব লাগিব।

TISS গুৱাহাটী ৰ খালী পদৰ বাবে কেনেদৰে আবেদন কৰিব ?

  •  আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে তলত উল্লেখ কৰা অনুসূচী অনুসৰি সাক্ষাৎকাৰত উপস্থিত থাকিব লাগিব।
  •  প্ৰতিষ্ঠানটোৱে জালুকবাৰী বাছ ষ্টপৰ পৰা চৌহদলৈ কেম্পাছলৈ  ৯:০০ বজাৰ ভিতৰত এটা পিক-আপৰ ব্যৱস্থা কৰিব।
  •  প্ৰাৰ্থীসকলে হয় পোনপটীয়াকৈ অনুষ্ঠানস্থলীত উপস্থিত হ’ব পাৰে বা নিম্নলিখিত যিকোনো এটা তাৰিখ আৰু পঞ্জীয়নত জালুকবাৰী বাছ ষ্টপৰ পৰা পিক-আপ সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে।
 অনুসূচী সমূহ :
তাৰিখ: ডিচেম্বৰ 2021 ৰ 9 তাৰিখ (বৃহস্পতিবাৰে) বা ডিচেম্বৰ 2021 ৰ 10 তাৰিখ (শুক্ৰবাৰে) (Dates of walk-in interview: 9th of December 2021 (Thursday) or 10th of December 2021 (Friday) Registration time: 9:30a.m.-11:00a.m. )
সময়: ৰাতিপুৱা ৯:৩০ পৰা দিনৰ ১১:০০ বজালৈ।
স্থান: TISS গুৱাহাটী অফ-কেম্পাচ
অসম বিজ্ঞান আৰু প্ৰযুক্তি বিশ্ববিদ্যালয়ৰ পিছফালে, তেতেলিয়া ৰোড, অসম অভিযান্ত্ৰিক মহাবিদ্যালয় চৌহদ জালুকবাৰী গুৱাহাটী, অসম 781013।
 
টোকা: অপ্ৰত্যাশিত পৰিস্থিতিৰ ক্ষেত্ৰত এই স্থানসলনি সাপেক্ষে; অনুগ্ৰহ কৰি বাছনিৰ ওচৰৰ তাৰিখবোৰত যিকোনো পৰিৱৰ্তনৰ বাবে এই লিংক/ৱেবছাইটটো পৰীক্ষা কৰক (অৰ্থাৎ ডিচেম্বৰ 2021-ৰ 7 তাৰিখলৈকে)।
  • প্ৰাৰ্থীসকলে তেওঁৰ চিভিৰ এটা প্ৰিণ্ট প্ৰতিলিপি আৰু নিজৰ এম. এ /এম .এছ. ডব্লিউ ডিগ্ৰী প্ৰমাণপত্ৰ আৰু অভিজ্ঞতা প্ৰমাণপত্ৰৰ মূল প্ৰতিলিপি সমূহ লগত আনিব লাগিব।
বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ ইয়াত ক্লিক কৰক
অফিচিয়েল ৱেবছাইট ইয়াত ক্লিক কৰক

Leave a Comment