NHM অসমত ষ্টাফ নাৰ্ছ নিযুক্তি,387 টা খালী পদ, অনলাইন আবেদন কৰক

NHM অসমত ষ্টাফ নাৰ্ছ

 

ৰাষ্ট্ৰীয় স্বাস্থ্য মিছন (এনএইচএম), অসমে ঠিকাভিত্তিক ভিত্তিত 387 টা ষ্টাফ নাৰ্ছ ৰ খালী পদৰ নিযুক্তিৰ বাবে এক নিযুক্তি জাননী প্ৰকাশ কৰিছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ইয়াত অনলাইন আবেদন কৰিব পাৰে।

NHM অসমত ষ্টাফ নাৰ্ছ নিয়োগ 2021

পদৰ নাম: ষ্টাফ নাৰ্চ

পদৰ সংখ্যা: 387

দৰমহা: প্ৰতি মাহে 18,000/- টকা

চাকৰিৰ অৱস্থান: নিম্নলিখিত জিলাবোৰত হ’ব, যেনে বাক্সা, ধুবুৰী, দক্ষিণ চালমাৰা, হাইলাকান্দি, কৰিমগঞ্জ, ওদালগুৰি, গোৱালপাৰা, নগাঁও, মৰিগাঁও আৰু বৰপেটা।

NHM অসমত ষ্টাফ নাৰ্ছ নিযুক্তিৰ যোগ্যতাৰ চৰ্ত

বয়সৰ সীমা: 30 ছেপ্টেম্বৰ 2021 তাৰিখলৈকে 43 বছৰলৈকে।অসমত কমাণ্ডো বেটেলিয়নৰ নিযুক্তি,2450 টা কনিষ্টবল খালী পদ

শিক্ষাগত অৰ্হতা: ভাৰতীয় নাৰ্চিং পৰিষদৰ দ্বাৰা স্বীকৃত যিকোনো নাৰ্চিং স্কুল / প্ৰতিষ্ঠানৰ পৰা বি. এছ.চি. নাৰ্চিং/ জি.এন.এম. পাঠ্যক্ৰম উত্তীৰ্ণ হৈছে আৰু “অসম নাৰ্ছধাৰী আৰু স্বাস্থ্য দৰ্শনাৰ্থী পৰিষদ”ত পঞ্জীয়ন কৰা হৈছে।

আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে অফিচিয়েল এনএইচএম নিযুক্তি পৰ্টেললৈ গৈ অনলাইন মোডৰ জৰিয়তে এই খালী পদৰ বাবে অনলাইন আবেদন কৰিব পাৰে। প্ৰাৰ্থীসকলে এনএইচএম নিযুক্তিৰ বাবে আবেদন কৰিবলৈ তলত উল্লেখ কৰা পদক্ষেপবোৰ অনুসৰণ কৰিব পাৰে।

অনলাইন এপ্লিকেচন ইয়াত ক্লিক কৰক
বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ ইয়াত ক্লিক কৰক
  • অনলাইন আবেদন দাখিল কৰাৰ আৰম্ভণি তাৰিখ: 6 ডিচেম্বৰ 2021
  • অনলাইন আবেদন দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 16 ডিচেম্বৰ 2021

Leave a Comment