Drishyam 2 Movie Download – 1080p, 480p, 720p, 360p

Drishyam 2 Movie Download- ১৮ নৱেম্বৰত ছবিগৃহত মুক্তি পাব ‘Drishyam 2’। ছবিখনৰ কাহিনী জানিবলৈ হতাশ হৈ পৰিছে দৰ্শক। সকলোৱে জানিব বিচাৰে যে আৰক্ষীয়ে মৃতদেহটো পাইছে নে নাই। ইয়াত কাহিনীটো জানো আহক।

Drishyam 2 Movie Download FilmyZilla 18 নৱেম্বৰ, 2022 তাৰিখে পুৱা 09:00 বজাত বিশ্বজুৰি মুক্তি পাইছে। য’ত, যদি আপোনাৰ এটা চাবস্ক্ৰিপচন আছে, তেন্তে আপুনি ইয়াক অনলাইনত ষ্ট্ৰীম কৰিব পাৰে। একে সময়তে ইচ্ছা কৰিলে মোবাইল বা কম্পিউটাৰতো ডাউনলোড কৰিব পাৰিব।

Drishyam 2 Movie Download FilmyZilla 720p, 480p

Drishyam 2 Movie Download জি ষ্টুডিঅ’ৰ চিইঅ’ শ্বাৰিক পেটেলে কয় যে, “আমাৰ ছবিখনৰ নিৰ্দিষ্ট প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ ডিজাইন কৰা আজি উপলব্ধ আটাইতকৈ উন্নত প্ৰযুক্তি, ৰিয়েল টাইম ভিআৰৰ সৈতে ছবিখনৰ শ্বুটিং পাই আমি ৰোমাঞ্চিত হৈছো। কাষ্টম-ডিজাইন কৰা হৈছে।” ‘ৰকেট গেং’ৰ দৰে ভিএফএক্স-হেভি বলীউডৰ ছবিত এইবাৰ ৰিয়েল টাইম ভিআৰ ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে।

৭ বছৰৰ জাঁপৰ পিছত আৰম্ভ হৈছে ‘Drishyam 2’ৰ কাহিনী। অৰ্থাৎ সাত বছৰৰ পাছত পুনৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হৈছে বিজয় আৰু তেওঁৰ পৰিয়ালে। সাত বছৰৰ ভিতৰত বিজয়, পত্নী নন্দিনী আৰু কন্যা অঞ্জুৱে স্বাভাৱিক জীৱনৰ দিশে আগবাঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰে। এই সময়ছোৱাত বিজয়ৰ ব্যৱসায়ো ভালদৰে চলি থাকে আৰু তেওঁ নিজৰ অঞ্চলত অতি বিখ্যাত হৈ পৰিছে। যদিও আজিও এই ছবিখনত একাংশ লোকে দমন কৰা জিভাৰে আই জি মীৰাৰ পুত্ৰৰ সাত বছৰ আগৰ ঘটনাৰ কথা কোৱা দেখা যায়।

Drishyam 2 Movie Download Details

Movie ‘Drishyam 2’
Release Date 18 Nov 2022
Movie Type Drama, Mystery, Thriller
Quality 720p 420p
Director Abhishek Pathak
Language Hindi, Telugu, Tamil
Producer Bhushan Kumar & Krishan Kumar
Download Links  Click here

 

Read More: Gauhati High Court Recruitment Chauffeur (Driver) Posts

Leave a Comment