Assam Direct Recruitment Result | 26441 Grade 3 and Grade 4 Posts

Assam Direct Recruitment Result – ৰাজ্যিক পৰ্যায়ৰ নিযুক্তি আয়োগে ২৬৪৪১ টা তৃতীয় আৰু চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ পদৰ বাবে নিযুক্তিৰ অধিসূচনা প্ৰকাশ কৰিছিল। ব’ৰ্ড অৱ ছেকেণ্ডাৰী এডুকেচন অসম(ছেবা)ৰ দ্বাৰা অসম প্ৰত্যক্ষ নিযুক্তি তৃতীয় আৰু চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ পদৰ বাবে লিখিত পৰীক্ষা অনুষ্ঠিত কৰা হয়। ২১ আগষ্ট, ২০২২ তাৰিখে ১৩,৩০০ টা পদৰ বাবে চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ লিখিত পৰীক্ষা অনুষ্ঠিত কৰা হৈছে।এনেদৰে ২৮ আগষ্ট, ২০২২ আৰু ১১ ছেপ্টেম্বৰ, ২০২২ তাৰিখে ক্ৰমে ১৩,১৪১ টা পদৰ বাবে তৃতীয় শ্ৰেণী আৰু ড্ৰাইভাৰ লিখিত পৰীক্ষা অনুষ্ঠিত কৰা হৈছে। অসম প্ৰত্যক্ষ নিযুক্তি তৃতীয় শ্ৰেণী আৰু চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ লিখিত পৰীক্ষাত সফলতাৰে হাজিৰ হোৱা প্ৰাৰ্থীসকলে Assam Sakori ৱেবছাইটত ফলাফল পৰীক্ষা কৰিব পাৰিব ৷ Assam Direct Recruitment Result ৰ শেহতীয়া আপডেটৰ বাবে AssamSakori.org ত নিয়মীয়াকৈ চাওক।

Assam Direct Recruitment Result

Assam Direct Recruitment ফলাফলৰ তাৰিখ

শেষ তথ্য অনুসৰি অসম প্ৰত্যক্ষ নিযুক্তিৰ ফলাফল ছেপ্টেম্বৰ আৰু অক্টোবৰ, ২০২২ মাহৰ ভিতৰত(বিশেষকৈ ছেপ্টেম্বৰৰ শেষ সপ্তাহ আৰু অক্টোবৰৰ প্ৰথম বা দ্বিতীয় সপ্তাহ, ২০২২) ঘোষণা কৰিবলৈ ওলাইছে। অসমৰ প্ৰত্যক্ষ নিযুক্তি ফলাফলৰ তাৰিখ অসম ৰাজ্য চৰকাৰে এতিয়াও ঘোষণা কৰা নাই। অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে শেহতীয়াকৈ কৈছে যে ২০২২ চনৰ দুৰ্গা পূজাৰ আগত আৰু পিছত ফলাফল ঘোষণা কৰিবলৈ গৈ আছে, SLRC য়ে ঘোষণা কৰাৰ লগে লগে আমি আপোনালোকক ফলাফলৰ তাৰিখ সন্দৰ্ভত আপডেট কৰিম।

Assam Direct নিযুক্তিৰ ফলাফলৰ সবিশেষ

অসম প্ৰত্যক্ষ নিযুক্তি তৃতীয় শ্ৰেণী আৰু চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ পৰীক্ষাৰ ফলাফল পৰীক্ষা কৰিবলৈ পৰীক্ষাৰ্থী সকলে ব’ৰ্ড অৱ ছেকেণ্ডাৰী এডুকেচন অসম(SEBA) ৰ অফিচিয়েল ৱেব পৰ্টেল চাব লাগিব। ছেবাৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইট চোৱাৰ পিছত প্ৰাৰ্থীসকলে ফলাফল চাবলৈ লিংকটো চাব লাগিব। Assam Direct Recruitment Result ৰ বাবে ডাইৰেক্ট লিংক তলত গুৰুত্বপূৰ্ণ লিংক শিতানত দিয়া হৈছে। Assam Direct Recruitment Result চাবলৈ তলত দিয়া পদক্ষেপসমূহ মানি চলক।

👉তললৈ স্ক্ৰল কৰক, গুৰুত্বপূৰ্ণ সংযোগৰ অংশটো পৰীক্ষা কৰক।

👉Assam Direct Recruitment Result লিংকত ক্লিক কৰক।

👉এতিয়া, লগইন কৰিবলৈ আপুনি আপোনাৰ Roll Number/Mobile number আৰু Date of Birth লিখিব লাগিব।

👉সফল প্ৰৱেশৰ পিছত আপুনি আপোনাৰ প্ৰফাইল আৰু অন্যান্য বিৱৰণসমূহত প্ৰৱেশ কৰিব পাৰিব।

👉তৃতীয় আৰু চতুৰ্থ শ্ৰেণীৰ বাবে ফলাফল পৰীক্ষা কৰক।

👉যদি আপুনি পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হৈছে তেন্তে অধিক ৰেফাৰেন্সৰ বাবে আপোনাৰ ফলাফলৰ প্ৰিন্টআউট লওক।

WebLinks For Assam Direct Recruitment Result 2022

Result Date Last week of September and First or Second week of October, 2022
Assam Direct Recruitment Result Not Released Yet
Official Website Click here
AssamSakori Whatsapp Group Join Now
YouTube Channel Subscribe
AssamSakori Telegram Channel Join Now
AssamSakori FB Group Join Now

Leave a Comment